Kurumsal

Anasayfa Kurumsal
PDA
tick
Hakkımızda

PDA kurulduğu 2011 yılından itibaren, gıda işleme endüstrisi, üretim süreç makineleri ve yıkama, temizlik ve her türlü taşıma bileşenlerine yönelik sistemler için özel tasarlanmış çözümler sunmaktadır. Üretim süreciniz içerisinde ürünleriniz herhangi bir aşamada ‘yıkama’, ‘yağ alma’, ‘fosfatlama’ veya herhangi bir yüzey uygulamaya tabi tutuluyorsa PDA; mühendislik alanında size en uygun çözümleri sunacaktır Yenilikçi yaklaşımımız, durumu yeniden değerlendirmemizi ve geleneksel çözümlerin ötesine geçmemizi sağlamaktadır. PDA; yaptığı yerinde incelemeler ve teknik müzakereler sonucunda müşterileri için optimum maliyetlerde müşteriye özel çözümler sunar ve başta otomotiv, beyaz eşya, makine ve savunma sanayi, medikal/sağlık sektörleri olmak üzere sanayinin daha birçok başka dalında faaliyet gösteren firmalara, ulusal ve uluslararası alanda hizmet vermektedirKendimizi yalnızca yıkama makinelerinin satışı ile sınırlamamaktayız aynı zamanda objektif ve de ölçülebilir hijyen güvenceleri sağlamaktayız. 2000’li yıllardan beri, jenerasyon değişikliklerini izleyerek, hünerimizi, PDA’yı sektörde bir mihenk taşı haline getirme adına ileri temizlik çözümlerine, bilgili, deneyimli ve motivasyon sahibi güçlü bir ekip oluşturmaya kanalize etme konusunda kararlıyız.

Highly-Customizable
Yıkama Sistemleri

PDA, münferit makineler ve kapsamlı yıkama ve kurutma projelerinden oluşan isteğe...

Content-Strategy
Teknoloji ve Hizmet

Müşteri memnuniyeti, PDA tarafınca öncelikli olarak kıymetlendirilmektedir.

Technology
Hijyen Garantisi

HG işareti: PDA müşterilerine objektif olarak ölçülen hijyen garanti belgeleri sunmaktadır.

PDA

Yıkama Sistemleri

circle1

PDA, münferit makineler ve kapsamlı yıkama ve kurutma projelerinden oluşan isteğe uyarlanmış tasarımlar sunmaktadır. Bir parçanın yıkama prosesi parametreleri; temizleme kimyasalı seçimi, yıkama sıcaklığı, yıkama süresi, yıkama işlemi adımlarından oluşur.Yıllar boyunca edindiği teknik bilgi, her bir ihtiyaç için doğru çözümün uygulanması yönündebu parametrelere uygun olarak bir teminat teşkil etmektedir. Bizler her zaman, kaliteden, ergonomiden, güvenlikten, enerji tasarrufundan ve çevreye olan saygımızdan ödün vermeksizin minimum müşteri maliyeti ile performans göstermeyi amaçlıyoruz.

PDA

TEKNOLOJİ VE HİZMET

circle1

Müşteri memnuniyeti, PDA tarafınca öncelikli olarak kıymetlendirilmektedir. Müşterimiz bizden ekipman aldığı vakit, diğerlerine ilaveten eğitim, teknoloji danışmanlığı, önleyici bakım programları ve teknik destek dahil tüm hizmet portföyü ve teknik bilgilerimize erişim sağlamaktadır.

PDA

HİJYEN GARANTİSİ

circle1

HG işareti: PDA müşterilerine objektif olarak ölçülen hijyen garanti belgeleri sunmaktadır. Üretim süreçlerindeki hijyen gereklilikleri, son yıllarda daha sıkı hale gelmiştir. Sinner Çevrimi faktörlerinin doğru kombinasyonu (mekanik eylem sıcaklık, zaman ve kimyasal işlem) ve gereğine uygun donanım tasarımı üst düzey sonuçları garantilemektedir. PDA’da objektif biçimde ölçümü gerçekleştirilenhijyen garanti belgeleri sunmaktayız. Bunun kontrolünü sağlayacak donanım ve teknolojiye sahibiz ve her bir müşterinin ihtiyacına bağlı olarak mikrobiyolojik ve/veya dirimsel ışıldayan denemeler gerçekleştirmekteyiz.

triangle9
circle10